Kripto Para Piyasasının Yeni İsmi Pepe Coin Nasıl Ortaya Çıktı

1247 görüntüleme
2 dk okuma

Pepe Coin, kripto para piyasasındaki yeni isimlerden biridir ve popüler bir internet fenomeni olan Pepe the Frog karakterine dayanmaktadır. Pepe the Frog, ilk olarak 2005 yılında Amerikalı çizgi roman sanatçısı Matt Furie tarafından yaratılmıştır ve birçok internet memesi için kullanılmaktadır. Ancak, son zamanlarda, Pepe the Frog karakteri, bazı gruplar tarafından kullanılarak aşırılıkçı fikirleri desteklediği iddiaları nedeniyle tartışmalı hale gelmiştir.

Pepe Coin’in ortaya çıkışı, Temmuz 2020’de başlayan bir sosyal medya kampanyasıyla başladı. Kampanyanın amacı, Pepe the Frog karakterini kripto para birimleri dünyasına getirmek ve onu bir kripto para simgesine dönüştürmekti. Bu amaçla, bir grup insan Pepe Coin adı altında bir kripto para birimi oluşturdu.

Pepe Coin, Ethereum blockchain tabanlı bir ERC-20 tokenidir. Bu, Pepe Coin’in, Ethereum ağındaki akıllı sözleşmeler aracılığıyla programlanabilir ve işlevsellik kazanabileceği anlamına gelir. Pepe Coin, herhangi bir merkezi otorite tarafından kontrol edilmediği için merkeziyetsiz bir yapıya sahiptir.

Pepe Coin’in piyasaya sürülmesiyle ilgili detaylar tam olarak açıklanmamış olsa da, bu kripto para biriminin bir hayır kurumuna bağış yapmak için kullanılabileceği ve Pepe the Frog karakteri hakkında farkındalık yaratmak için kullanılabileceği düşünülmektedir.

Pepe Coin, popüler bir internet fenomeni olan Pepe the Frog karakterine dayanan bir kripto para birimidir. Bu kripto para birimi, Ethereum blockchain tabanlı bir ERC-20 tokenidir ve merkeziyetsiz bir yapıya sahiptir. Pepe Coin’in piyasaya sürülmesiyle ilgili detaylar tam olarak açıklanmamış olsa da, bu kripto para biriminin hayır kurumlarına bağış yapmak için kullanılabileceği ve Pepe the Frog karakteri hakkında farkındalık yaratmak için kullanılabileceği düşünülmektedir.

1 Yorum

  1. Hey! Qick qusstion that’s entireloy offf topic. Do yoou know how to make
    your sikte mobile friendly? My wedbsite looks weord wwhen browsiong frdom myy iphone.
    I’m trrying to find a template or plugiun that might be able to resolove tnis issue.

    If you havbe aany suggestions, please share. Witth thanks!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.