Bitcoin Cash Uzun Süre Sonra Yeniden Yükselişte

925 görüntüleme
2 dk okuma

Kripto para piyasası bu haftadan bu yana güçlü bir yükseliş ivmesi gösterdi. CoinMarketCap (CMC) verileri, yükseliş piyasasının ardından tekrar tersine dönen Bitcoin Cash’in (BCH), geçen hafta ortalama %80’lik bir fiyat artışı kaydederek tüm zamanların en yüksek fiyat seviyelerine ulaştığını gösteriyor. Son 1 yılda, 195 $ ‘dan başlayan fiyat seviyelerinde işlem görüyor.

Geçen haftaki yükseliş momentumuna dayanan büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC), son 24 saatte %2’den fazla değer kazandı ve 30.700 $ fiyat seviyesinden açıldı. Bu süreçte kripto para piyasası da yeniden yükselişe geçti. Bu arada, CMC verilerine göre Ethereum (ETH), gün içindeki son kazanımların ardından 1.900 $ fiyat seviyesine yaklaştı ve kripto para ekosisteminin toplam piyasa değerini 1.19 trilyon $ seviyesine getirdi.

Bitcoin Cash Geri Döndü

Bitcoin’in hard fork’u ve 2017’de piyasadaki en popüler kripto para birimlerinden biri olan Bitcoin Cash (BCH), uzun zamandır ilk kez güçlü bir yükseliş ivmesine geri döndü. Bitcoin Cash’in (BCH) değeri, kripto para piyasasındaki yükseliş trendinin ardından CMC verilerine göre geçtiğimiz hafta ortalama %80 arttı. Son 24 saatte %35’ten fazla yükselen Bitcoin Cash (BCH), 195$ fiyat seviyesinden açılış yaparak yeni bir zirveye ulaştı.

Son dönemde yaşanan bu yükselişlerin ardından Bitcoin Cash (BCH), CMC verilerine göre hem son 24 saatte hem de geçtiğimiz hafta piyasa değerine göre ilk 100 kripto para arasında en değerli kripto para haline geldi.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.